اخبار 

RSS
 
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه ذیحسابان دستگاههای اجرایی در محل این وزارتخانه ، با اشاره به حمایت قاطع وزارت اقتصاد از آنان در انجام وظایف و ماموریت های محوله ، بر حذف هزینه های غیر ضرور این دستگاه ها تاکید کرد.
وزير امور اقتصادي و دارايي، خواستار تشکيل يک اتحاديه تجاري بين کشورهاي اسلامي به منظور پر کردن فاصله موجود ميان کشورهاي جهان اسلام و غرب در موضوع حجم مبادلات تجاري شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی از موافقت اولیه رییس جمهور با پیشنهاد وزارت اقتصاد در خصوص طرح واردات در قبال صادرات خبر داد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در اولین جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات این وزارتخانه که با حضور اعضای این شورا برگزار شد، تاکید کرد: هوشمندسازی اقتصاد نه تنها یک الزام است بلکه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
وزير امور اقتصادي و دارايي با صدور دستوري خطاب به مديران ستادي و استاني ، روساي سازمانها، بانک ها، بيمه ها و شرکت هاي تابعه، تامين هزينه افطاري از محل بودجه سازماني را ممنوع اعلام کرد.
وزير امور اقتصادي و دارايي در دومين نشست هم انديشي مجمع کارآفرينان بزرگ ايران بر لزوم بکارگيري نتايج اين جلسات در تصميم گيريها و سياستگذاري ها تاکيد کرد.
وزير امور اقتصادي و دارايي طي يادداشتي با اشاره به اينکه تحقق اقتصاد هوشمند، يکي از ستون هاي برنامه وي در وزارت اقتصاد است، از آن به عنوان يک ابر فرصت پيش رو براي اقتصاد کشور ياد کرد.
وزير امور اقتصادي و دارايي کشورمان ضمن استقبال و اعلام همکاري همه جانبه جمهوري اسلامي ايران در اجراي طرح ابتکاري کمربند –راه(BRI)ارايه شده از سوي دولت چين ، از آمادگي ايران براي واگذاري بيش از 50 ميليارد دلار طرح و پروژه در بخش هاي مختلف جهت سرمايه گذاري و تامين مالي خارجي در اين چهارچوب خبر داد.
وزير امور اقتصادي و دارايي کشورمان صبح امروز (چهارشنبه) در راس يک هيات اقتصادي براي حضور در اجلاس بين المللي يک جاده - يک کمربند وارد پکن شد.
وزير امور اقتصادي و دارايي خطاب به مسئولان بانک مرکزي، پيشنهاد کاهش نرخ سپرده قانوني بانک ها به منطور افزايش قدرت تسهيلات دهي آنها را مطرح کرد.
وزير امور اقتصادي و دارايي در نشست چهار ساعته با اعضاي کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي با موضوع بررسي آخرين وضعيت اقتصادي کشور، از تدوين برنامه اجرايي اين وزارتخانه تا سال 1400 همراه با برش زماني سالانه و ماهانه خبر داد.
1 2 3 4 5
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا